Reklama
Reklama

Zamość: Pobili i okradli

Cała czwórka za swoje czyny odpowie przed sądem, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe Cała czwórka za swoje czyny odpowie przed sądem, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe

28-letni zamościanin został pobity przez dwóch mężczyzn. Sprawcy wspólnie z dwójką znajomych okradli też mieszkanie pokrzywdzonego.

- W czwartkowe popołudnie na ulicy Oboźnej przed blokiem pobity został 28-letni mieszkaniec Zamościa. Z urazem twarzoczaszki trafił do szpitala. Sprawcami pobicia okazali się 24-letni mieszkaniec Zamościa oraz 29-latek z gminy Zamość. Ze wstępnych ustaleń wynika, że gdy pokrzywdzony wracał do domu napotkał dwóch mężczyzn, którzy zaczęli uderzać go i kopać po całym ciele. Zobaczyła to jego matka, która krzykiem odstraszyła napastników - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. 

Policjanci chwilę po zdarzeniu zatrzymali sprawców. Trafili do policyjnego aresztu.

Okazało się również, że ci sami mężczyźni wspólnie z dwojgiem znajomych - 18-letnią mieszkanką gminy Łabunie oraz o trzy lata starszym zamościaninem - z mieszkania pokrzywdzonego ukradli pieniądze oraz biżuterię. Oni również zostali zatrzymani i osadzeni w areszcie.

W sobotę sąd przychylił się do wniosku zamojskiej policji o zastosowanie w stosunku do sprawców pobicia środków zapobiegawczych. Jeden z nich otrzymał areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy, drugi natomiast dozór policyjny. Cała czwórka za swoje czyny odpowie przed sądem.

2 komentarzy

  • o kurcze
    o kurcze niedziela, 01 październik 2017 13:13 Link do komentarza

    tak w bialy dzien? normalnie strach chodzic na Oboznej

  • miś
    miś niedziela, 01 październik 2017 16:36 Link do komentarza

    jak by trafili na mnie te psie syny to już by w ziemi leżeli i gnili jak ścierwo.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us