Zamość: Przerwa w dostawie wody

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Zamojskiej Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej poinformowało o przerwach w dostawie wody przy ulicach Hrubieszowskiej, Jana Pawła II, Legionów i Wyszyńskiego. To z powodu prac remontowych prowadzonych na magistrali wodociągowej.

Jak informuje spółka, przebudowa magistrali w ul. Wyszyńskiego będzie prowadzona w dniach 21-24 listopada. W związku z tym, mogą wystąpić przerwy w dostawie wody bądź spadki ciśnień.

Dotyczy to budynków przy ul. Hrubieszowskiej od nr 167 do granicy miasta, części ul. Wyszyńskiego, części osiedla Wyszyńskiego, Spółdzielni Mieszkaniowej, Hotelu Jubilat, Zakładu Karnego, Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II (tu dostęp zapewniony jest od ul. Legionów).

PGK wyjaśnia, że przebudowa magistrali wodociągowej związana jest z budową budynku biuro-usługowego przy ul. Wyszyńskiego.

1 komentarz

  • ele wpisujące sięw działania .....
    ele wpisujące sięw działania ..... wtorek, 21 listopad 2023 12:03 Link do komentarza

    żenujące

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us