Zamojscy łucznicy z medalami na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

Brązowy medal w Warszawie zdobył Andrzej Neścior, foto: materiał nadesłany Brązowy medal w Warszawie zdobył Andrzej Neścior, foto: materiał nadesłany
Łucznicy Klubu Sportowego Agros Zamość z medalami na XXII Ogólnopolskiej Olimpiada Młodzieży. Zawody odbyły się w ostatni weekend w Warszawie. Przypominamy też, że w ten weekend młodzi łucznicy będą rywalizować w Zamościu.

Brązowy medal w Warszawie zdobył Andrzej Neścior. Taki sam krążek wywalczyła drużyna w składzie: Andrzej Neścior, Bartłomiej Ostasz, Jakub Momot i Piotr Momot. Piąte miejsce zajął mikst w składzie Julia Oberda i Andrzej Neścior. Agros w klasyfikacji klubowej zajął ósme miejsce.

Przypominamy, że w piątek w Zamościu rozpoczną się Mistrzostwa Polski Juniorów w Łucznictwie. Organizuje je Klub Sportowy Agros Zamość. Poniżej szczegóły program zawodów.

Program Mistrzostw Polski Juniorów w Łucznictwie 4-6.08.2017 Zamość - stadion OSiR