Reklama
Reklama

Obronić Twierdzę Zamość!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
W ostatnim tegorocznym spotkaniu Ligi Centralnej Padwa Zamość zmierzy się z MKS Wieluń. Mecz w sobotę o 18.00, a cel zespołu Marcina Czerwonki i Wiesława Puzi jest oczywisty – obronić Twierdzę Zamość!

MKS Wieluń to nasz sąsiad w tabeli, mający na koncie podobnie jak żółto-czerwoni 11 pkt. Zespół prowadzony przez Grzegorza Garbacza potrafił wywieźć m.in. dwa punkty z Białej Podlaskiej, stąd też przed Padwą kolejny trudny egzamin z dojrzałości!

- Grałem z Wieluniem rok temu. To bardzo doświadczona drużyna, mają ambitnego trenera i mocno stojącą na nogach obronę. W szczególności musimy zwrócić uwagę na Artura Bożka i Arka Galewskiego. Obaj dysponują piekielnie mocnym rzutem z drugiej linii i świetnie czują się w grze jeden na jeden. Jeżeli dodam, że w Wieluniu są bardzo solidni skrzydłowi, to widać, że przelewek nie będzie! – Szykujemy się na rywala od poniedziałku i bardzo chcemy obronić Twierdzę Zamość! – W swoim imieniu i w imieniu kolegów zapraszam na sobotni mecz. Na pewno będzie się działo! – przewiduje Patryk Dębiec.

Słowa rozgrywającego Padwy znajdują potwierdzenie w ligowych statystykach. Arkadiusz Galewski jest najskuteczniejszym graczem swego zespołu z dorobkiem 51 bramek! Tylko jedno trafienie mniej zaliczył Szymon Famulski, a 48 bramek rzucił Jarosław Cepielik. Obaj panowie śmigają po skrzydłach Wielunia. Artur Bożek ma natomiast po stronie zysków 43 trafienia. Krótko mówiąc, jest komu rzucać! Na szczęście jednak, w Zamościu mamy paru gości, znających się na swojej robocie w defensywie!

Pozostaje nam tylko raz jeszcze zaprosić wszystkich na sobotni mecz i zaapelować o przestrzeganie wymogów sanitarnych! Bilety do nabycia w recepcji OSiR Zamość.

Spotkanie sędziują: Andrzej Kierczak (Pielgrzymowice) i Tomasz Wrona (Kraków).

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us