Reklama
Reklama

Srebrny medal dla studentki AZ

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Studentka I roku bezpieczeństwa narodowego w Akademii Zamojskiej - Aleksandra Osuch - zdobyła srebrny medal podczas Lubelskiej Uniwersjady w tenisie stołowym.

Ola, reprezentująca zamojską Uczelnię, zdobyła srebrny medal i awans na Ogólnopolskie Igrzyska Studentów I Roku, które odbędą się w grudniu.

- Srebro na Uniwersjadzie przyniosło mi wiele radości, ponieważ jest to mój pierwszy medal w zawodach akademickich. Poziom turnieju był bardzo wyrównany. Cieszę się, że moja dyspozycja tego dnia zapewniła mi awans na etap ogólnopolski. Jestem bardzo zadowolona z wyniku i wiem, że jest to bardzo dobra prognoza na zbliżające się turnieje - mówi Aleksandra Osuch, studentka I roku bezpieczeństwa narodowego Akademii Zamojskiej.

Lubelska Uniwersjada w tenisie stołowym odbyła się 21 listopada na obiektach Politechniki Lubelskiej. W zawodach wzięli udział studenci I roku uczelni wyższych z województwa lubelskiego.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us