Reklama
Reklama

Biegi Listopadowe z okazji Narodowego Święta Niepodległości

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Klub Sportowy „Agros” Zamość zorganizował „Biegi Listopadowe”. Wydarzenie upamiętniało rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wydarzenie miało miejsce (10.11.2021r.) na Rynku Wielkim w Zamościu. Była to świetna okazja, aby aktywnie i na sportowo świętować 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczyste otwarcie odbyło się o godzinie 11:00, a o godzinie 11:11 wszyscy zebrani przed Ratuszem wspólnie odśpiewali hymn narodowy.

KS „Agros” Zamość przygotował dystanse dostosowane do rożnych grup wiekowych. Zmagania najmłodszych entuzjastów sportu stoczyły się na dystansie 400 metrów. Trasy dla starszych uczniów szkół podstawowych to 600 i 800 metrów. Dla najstarszych biegaczy przygotowano trasę o długości 1200 metrów.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora, sponsorów i upominki.

W wydarzeniu wzięło udział blisko 20 szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także kilkudziesięciu żołnierzy z 3.Zamojskiego Batalionu Zmechanizowanego.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us