Reklama
Reklama

Niepokonane w lidze

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Passę meczów bez porażki podtrzymały tenisistki pierwszoligowej drużyny Uczelnia Państwowa Zamość. Tym samym pozostają nadal niepokonane od początku tego sezonu.

Miniony weekend był dla zawodniczek trenera Piotra Kostrubca niezwykle wyczerpujący. Maraton spotkań ligowych rozpoczęły one w piątek (12 lutego). Najpierw zamościanki rozegrały dwa mecze w Krakowie. Najpierw zremisowały 5:5 Bronowianką I Kraków, która jest w tym sezonie w czołówce stawki I ligi. Następnie zawodniczki Uczelni Państwowej Zamość pokonały 7:3 zespół Bronowianki II Kraków. Po tych spotkaniach zamojskie tenisistki wyjechały do Wrocławia, gdzie w sobotę (13 lutego) zagrały mecz z KU AZS UE Wrocław II. W meczu tym również zawodniczki trenera Piotra Kostrubca zdobyły punkt remisując 5:5.

-Rozegraliśmy dobre mecze i zdobyte 4pkt z mocnymi rywalami cieszą. Chciałoby się więcej, ale brak Anny Farladanskiej był na pewno widoczny - ocenia szkoleniowiec zamojskich tenisistek.

Po 12 rozegranych meczach drużyna Uczelnia Państwowa Zamość lideruje grupie południowej I ligi tenisa stołowego kobiet. Poza bardzo dobrym wynikiem drużyny z Zamościa zawodniczki trenera Piotra Kostrubca zdominowały czołówkę rankingu indywidualnego. Jego liderką jest Anna Brzyska, 4. miejsce zajmuje Karolina Lalak, a 5. Klaudia Kusińska.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us