Reklama
Reklama

W Superlidze nie ma łatwych rywali

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

W Superlidze każdy może wygrać z każdym. Przekonali się o tym tenisiści stołowi drużyny Uczelnia Państwowa Zamość, którzy przegrali z Palmiarnią Zielona Góra 1:3.

W sporcie jest teoria, że z drużynami walczącymi o utrzymanie gra się trudniej, niż z tymi grającymi o medale. Tak było w spotkaniu zamojskich tenisistów z broniącą się przed spadkiem drużyną z Zielonej Góry. W pierwszym pojedynku Igor Zavadskyi przegrał z najlepszym zawodnikiem gości 1:3. Następnie Konstantinos Angelakis pokonał 3:0 Piotra Chłodnickiego i doprowadził do remisu. W trzeciej parze kapitan zamojskiej drużyny uległ młodemu Mateuszowi Zalewskiemu 1:3. W czwartej partii zmierzyli się najlepsi zawodnicy obu drużyn: Konstantinos Angelakis i Kamil Nalepa. Po najładniejszym pojedynku tego meczu 2:1 wygrał Nalepa, zapewniając zespołowi z Zielonej Góry zwycięstwo i stając się bohaterem drużyny gości.

-Spodziewałem się, że możemy mieć duże kłopoty. Mieliśmy dużą przerwę, wiadomo z jakiego powodu. Zawodnicy nie mogli trenować cały czas. To nas nie usprawiedliwia i absolutnie nie umniejsza zwycięstwa gości. Serdecznie im gratuluję, bo zasłużyli na zwycięstwo. Od początku powtarzam, że cała nasza grupa jest wyrównana i każdy może w niej wygrać z każdym. Trzeba walczyć o każdy punkt. Przed nami mecz z Toruniem i tam będziemy chcieli zdobyć punkty i walczyć dalej - podsumował spotkanie Piotr Kostrubiec, trener drużyny Uczelnia Państwowa Zamość.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us