Reklama

Złote medale dla studenta UPZ

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Dwa złote medale zdobył Krystian Niedźwiedź, student Uczelni Państwowej w Zamościu, podczas Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w dwuboju siłowym.

W sobotę, 30 listopada, odbyły się zawody w dwuboju siłowym (konkurencje: wyciskanie leżąc i martwy ciąg). W kategorii mężczyzn dwa złote medale zdobył Krystian Niedźwiedź (student IV roku na kierunku mechanika i budowa maszyn). Krystian uzyskał wynik: 140 kg w wyciskaniu leżąc i 215 kg w martwym ciągu, co dało mu I miejsce (złoty medal) w kat. do 75 kg oraz I miejsce (złoty medal) w ogólnej klasyfikacji (wg punktacji Wilks'a).

Z dobrej strony pokazały się również studentki Uczelni Państwowej w Zamościu. W kategorii kobiet Emilia Rechul (III rok, finanse i rachunkowość) uzyskała rezultat 47,5 kg w wyciskaniu leżąc i 120 kg w martwym ciągu, zajmując IV miejsce w kat. +70 kg. Z kolei Klaudia Luterek (I rok, bezpieczeństwo narodowe) uzyskała wynik 30 kg w wyciskaniu leżąc i 100 kg w martwym ciągu, co dało jej IV miejsce w kat. do 60 kg.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us