Reklama

Zamojscy radni kontra dziennikarze. Dzisiaj mecz

Zamojscy radni kontra dziennikarze, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe) Zamojscy radni kontra dziennikarze, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe)
Przypominamy o dzisiejszym (2 czerwca) sportowym pojedynku zamojskich radnych z dziennikarzami lokalnych mediów. Mecz piłki nożnej odbędzie się na boisku Szkoły Podstawowej nr 6 w Zamościu. Biletem wstępu będą słodycze.

Na godzinę 17:00 zaplanowano rozgrzewkę. Mecz radni kontra dziennikarze ma się rozpocząć o 17:30. Spotkanie - dzięki uprzejmości dyrekcji szkoły - odbędzie się na "Orliku" przy Szkole Podstawowej nr 6 w Zamościu (ul.Orla 5). 

Biletem wstępu na to spotkanie, będą słodycze, które organizatorzy przekażą dzieciom z Domu Dziecka i Pieczy Zastępczej. Zapraszamy!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us