Reklama
Reklama

Medale dla studentów

Na zdjęciu Krystian Niedźwiedź, foto: materiał nadesłany Na zdjęciu Krystian Niedźwiedź, foto: materiał nadesłany

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu spisali się rewelacyjnie podczas Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Dwuboju Siłowym, które odbyły się w ubiegłą sobotę (1 grudnia) w Lublinie. W turnieju rywalizowało 50 najsilniejszych zawodników i zawodniczek z 8 wyższych uczelni z województwa.

Konkurencja obejmowała dwie próby siłowe: martwy ciąg i wyciskanie sztangi w leżeniu.

Krystian Niedźwiedź, student III roku mechaniki i budowy maszyn, zdobył złoty medal w kategorii do 75 kg (z wynikiem 335 kg). W punktacji Wilks, obejmującej wszystkie kategorie wagowe, Krystian zajął III miejsce (z wynikiem punktowym 240.965).

Agata Sałamacha, studentka II roku bezpieczeństwa narodowego, zdobyła srebrny medal w kategorii kobiet powyżej 70 kg (z wynikiem 180 kg).

W rundzie wiosennej studenci wystartują w trójboju siłowym na szczeblu wojewódzkim, a następnie w Akademickich Mistrzostwach Polski.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us