SuchowiczTeam triumfował w Zawadzie

Po rozegraniu sześciu spotkań prowadzenie w tabeli ligowej objął SuchowiczTeam, foto: materiał nadesłany Po rozegraniu sześciu spotkań prowadzenie w tabeli ligowej objął SuchowiczTeam, foto: materiał nadesłany
Zwycięstwem zawodniczek SuchowiczTeam zakończył się Ligowy Turniej Młodziczek, zorganizowany przez Zamojski Oddział Związku Piłki Nożnej. Zawody odbyły się 13 maja w Zawadzie, przygotowaniem i udostępnieniem obiektu zajął się STS Gryf Gmina Zamość.

Przy licznej rzeszy kibiców ponad pięćdziesiąt dziewcząt rywalizowało po raz pierwszy o miano najlepszej drużyny w naszym okręgu. Do zawodów stawiły się cztery zespoły - Sparta Biłgoraj, DKS Gaudium Zamość, AMSPN Hetman Zamość i SuchowiczTeam (nie dojechały - SP Kaczórki i SP 2 Tomaszów L.).

Po rozegraniu sześciu spotkań prowadzenie w tabeli ligowej objął SuchowiczTeam po remisie ze Spartą (2:2) i zdecydowanych zwycięstwach nad Gaudium (5:0) i AMSPN Hetman (4:0). Turniej finałowy planowany jest na 3 czerwca .

Tabela po pierwszej rywalizacji:
1.SUCHOWICZTEAM 7 11:2
2.SPARTA 7 9:2
3.AMSPN HETMAN 1 1:8
4.DKS GAUDIUM 1 1:10

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us