Reklama
Reklama

Zimowa Akademia Młodych Orłów z zamojskim akcentem

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Milena Kazanowska - 14-letnia piłkarka Uczniowskiego Klubu Piłkarskiego Suchowiczteam Wólka Panieńska została powołana przez Polski Związek Piłki Nożnej na zgrupowanie najlepszych polskich zawodniczek roczników 2004-06. Zimowa Akademia Młodych Orłów swój obóz będzie miała, na przełomie stycznia i lutego w Bydgoszczy.

Powołanie podpisane przez prezesa Zbigniewa Bońka, otrzymała po raz trzeci, poprzednio dwukrotnie do Gniewina w latach 2016 i 2017.

Milena jest również reprezentantką kadry juniorek Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, uczęszcza do SP nr 3 w Zamościu, pierwszym trenerem w AMSPN Hetman Zamość popularnej - Milki, był Dariusz Waryszak.

Oprócz zamojskiej zawodniczki na liście, z naszego województwa znalazły się także trzy piłkarki AZS B.Podlaska i jedna Górnika Łęczna.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us