Reklama

Patriotyczny turniej szachowy w MDK

Turniej poprzez szachową rywalizację propaguje szacunek do takich wartości jak naród i patriotyzm, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe) Turniej poprzez szachową rywalizację propaguje szacunek do takich wartości jak naród i patriotyzm, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe)

Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu zaprasza na Międzyszkolny Turniej Szachowy z cyklu "Patriotyzm przez szachy". Impreza, organizowana z okazji obchodów Święta Niepodległości, odbędzie się 10 listopada o godz. 15.30 w sali widowiskowej MDK w Zamościu.

Turniej poprzez szachową rywalizację propaguje szacunek do takich wartości jak naród i patriotyzm. Zawody mają też na celu umożliwienie dzieciom i młodzieży rozwijania swoich zainteresowań, a także wyłonienie najlepszych zawodników.

Jak informują organizatorzy, w turnieju mogą brać udział dzieci i młodzież szkolna do lat 18 z miasta i gminy Zamość.

Zgłoszenia należy przesłać do dzisiaj (07.11) na adres: MDK Zamość, ul. Kamienna 20, 22-400 Zamość, sekretariat tel. 84 638- 44- 46 lub na
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us