Reklama
Reklama

Chcesz zostać sędzią piłkarskim? ZOZPN zaprasza na bezpłatny kurs

Zgłoszenia na kurs przyjmowane będą do końca roku, foto: archiwum, materiał poglądowy Zgłoszenia na kurs przyjmowane będą do końca roku, foto: archiwum, materiał poglądowy

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej organizuje kolejny bezpłatny kurs dla sędziów piłki nożnej. Oferta kierowana jest do wszystkich tych, którzy marzą o sędziowaniu meczów piłkarskich, a nie mają do tego odpowiednich uprawnień.

Przyszli sędziowie już na starcie muszą spełnić kilka warunków: po pierwsze - trzeba interesować się piłką nożną. Po drugie: mieć nie mniej niż 16 lat i wykształcenie minimum średnie lub być w trakcie nauki. Należy również wykazać się dużą sprawnością fizyczną i nie mieć przeciwwskazań zdrowotnych.

Zainteresowane osoby powinny kontaktować się z Zamojskim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu. Na stronie www.zozpn.pl w dziale "Do pobrania – Okręgowe Kolegium Sędziów" umieszczono ankietę oraz oświadczenie dla kandydatów na sędziów, które powinny być dostarczone wraz ze zgłoszeniem na kurs.

Zgłoszenia przyjmowane będą do końca roku.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us