Reklama

Turniej "Boccia Open" za nami

Zawody odbyły się 31 sierpnia na Rynku Wielkim w Zamościu foto: materiał nadesłany Zawody odbyły się 31 sierpnia na Rynku Wielkim w Zamościu foto: materiał nadesłany

Około 100 osób z Polski i zagranicy wzięło udział w turnieju "Boccia Open". Zawody odbyły się 31 sierpnia na Rynku Wielkim w Zamościu. Pierwsze miejsce wywalczył Kamil Skwaryło, drugie Bartek Nowosadowski a trzecie Halina Nowosadowska.

Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu w ramach projektu Aktywni w Sporcie i Sztuce 2017 dofinansowanego ze środków Województwa Lubelskiego. Wydarzenie miało charakter integracyjny, zagrać w turnieju mogli mieszkańcy miasta Zamościa, a także turyści licznie odwiedzający nasze miasto.

Boccia to paraolimpijska dyscyplina sportowa adaptowana dla osób, głównie z porażeniem mózgowym jest także świetnym sposobem na rekreację i to udowodniły osoby startujące w Boccia Open na zamojskiej starówce.

W zawodach rywalizowały osoby z niepełnosprawnością i sprawne przedszkolaki, dzieci, dorośli. Najlepsi otrzymali pamiątkowe puchary nagrody, a każdy z uczestniczących okolicznościowy znaczek.

Wyniki rywalizacji : I miejsce Kamil Skwaryło, II miejsce Bartek Nowosadowski, III miejsce Halina Nowosadowska. Poniżej zdjęcia.

2 komentarzy

  • hehe
    hehe piątek, 01 wrzesień 2017 13:55 Link do komentarza

    100 osób?? chyba ktoś napisał o jedno zero za dużo...

  • max
    max piątek, 01 wrzesień 2017 22:51 Link do komentarza

    policzyli razem z widownią :D

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us