Tragiczny wypadek na S17. Zginął 30-latek z pow. hrubieszowskiego

Kierowca zginął na miejscu, foto: Policja Kierowca zginął na miejscu, foto: Policja

Do tragicznego wypadku doszło na drodze S-17 węzeł Kurów Wschód. 30-latek z powiatu hrubieszowskiego kierujący toyotą uderzył w betonową zaporę. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Śledczy ustalili, że mogło to być samobójstwo.

Do wypadku doszło w środę po godzinie 21:00.

Jak informuje policja, kierujący toyotą, 30-latek z powiatu hrubieszowskiego z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonową zaporę. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Siła uderzenia była tak duża, że pękła zapora i urządzenia bezpieczeństwa znajdujące się w tym miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Jak informują na podstawie śladów zabezpieczonych na miejscu oraz poczynionych ustaleń niewykluczone jest, że mogła to być próba samobójcza.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us