Reklama

Mercedesem w tył ciężarówki

foto: Policja foto: Policja
Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia Mercedesa z samochodem ciężarowym, do którego doszło dzisiaj po południu w Łopienniku Górnym na DK-17. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że kierowca osobówki wyprzedzał ciąg pojazdów i w momencie zjazdu na swój pas ruchu wjechał w tył ciężarówki.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 12:00.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, 54-letni kierowca Mercedesa na odcinku drogi dwujezdniowej wyprzedzał pojazdy jadące lewym pasem ruchu. W momencie próby zjechania na swój pas ruchu wjechał na tył samochodu ciężarowego marki Scania, którym kierował 62–latek z Krasnegostawu. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi - informuje Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji. 

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia drogowego i apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us