Reklama

Wyglądało bardzo groźnie. Po zderzeniu lusterkami, ciężarówka wjechała do rowu

foto: Policja foto: Policja
Dwa pojazdy ciężarowe zderzyły się lusterkami, jeden z kierujących stracił panowanie nad pojazdem i wraz z ładunkiem rzepaku zjechał do przydrożnego rowu. Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 6:30 w miejscowości Zakręcie, na drodze krajowej nr 17.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że doszło do zderzenia bocznego pomiędzy samochodem ciężarowym marki Daf, którym kierował 46 – letni obywatel Ukrainy a ciężarowym Volvo jadącym w stronę Krasnegostawu, którym jechał 49 latek, mieszkaniec gminy Siennica Różana. W wyniku tego zdarzenia kierowca Dafa prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała - informuje Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji.

Funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us