Reklama
Reklama

Pijany kierowca wjechał w autokar

foto: Policja foto: Policja
25-letni kierowca audi wjechał w zaparkowany na poboczu autokar, do którego wsiadali wyjeżdżający na wycieczkę pasażerowie. Kierowca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj wczesnym rankiem w Bodaczowie. Kierowca audi A6 podczas omijania uderzył w zaparkowany przy krawędzi wąskiej jezdni autokar. W tym czasie do autokaru wsiadały osoby, które wyjeżdżały na wycieczkę. Kilkanaście osób było już w pojeździe.

- Do szpitala na dalsze badania został przewieziony natomiast kierujący audi. Jak się okazało także i on nie odniósł obrażeń. Badanie alkomatem potwierdziło stan nietrzeźwości 25-latka z gminy Szczebrzeszyn. W organizmie miał ponad 2 promile. Policjanci zatrzymali 25-latkowi uprawnienia do kierowania pojazdami oraz dowód rejestracyjny audi. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Za podobne przestępstwo odpowie także 42-latka zatrzymana wczoraj do kontroli drogowej w Zarzeczu. Mieszkanka gminy Zamość kierując oplem w organizmie miała prawie 1,5 promila alkoholu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us