Reklama
Reklama

Kierowca z 3 promilami. Zatrzymał go inny kierowca

foto: Policja foto: Policja
Kierowca volkswagena w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Na jego niepewny styl jazdy zareagował inny kierowca, uniemożliwił mu dalszą jazdę i powiadomił służby.

Do zdarzenia doszło we wtorek. 

- Zgłaszający powiedział, że kierujący volkswagenem w Michalowie wymusił pierwszeństwo przejazdu stwarzając zagrożenie w ruchu drogowym, po tym wjechał na teren sklepowego parkingu. Zgłaszający przypuszczając, że kierujący volkswagenem jest pijany, również zatrzymał się na parkingu. Następnie podbiegł do auta, otworzył drzwi od strony kierowcy i wyjął kluczyki ze stacyjki. O ujęciu kierującego volkswagenem powiadomił służby. Dyżurny natychmiast skierował tam policjantów ze Szczebrzeszyna. Mundurowi zbadali stan trzeźwości ujętego kierowcy. Volkswagenem kierował 58-latek z gminy Sułów, badanie wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu - informuje Dorota Krukowska –Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Mężczyzna wkrótce przed sądem odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us