Reklama
Reklama

Pijana kierująca. Została zatrzymana dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu

foto: Policja foto: Policja
Ponad 1,5 miała w organizmie kierująca peugeotem. Została zatrzymana dzięki informacji przekazanej przez innego uczestnika ruchu. 41-latka za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

- Wczoraj w godzinach popołudniowych do dyżurnego zamojskiej Policji wpłynęło anonimowe zgłoszenie o nietrzeźwej kierującej. Siedząca za kierownicą peugeota kobieta miała jechać w kierunku Bodaczowa. Na zgłoszenie natychmiast zareagowali policjanci ze Szczebrzeszyna. Wskazany pojazd zauważyli na jednej z dróg w gminie Szczebrzeszyn. Przystąpili wiec do kontroli drogowej. Za kierownicą peugeota siedziała 41-latka. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. - informuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Mieszkanka gminy Szczebrzeszyn przed sądem odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przestępstwo tego typu zagrożone jest karą pozbawienia wolności w wymiarze do 2 lat, utratę prawa jazdy oraz obowiązkiem zapłaty na wskazany przez sąd cel określonej kwoty pieniędzy w wysokości nawet 60 tysięcy złotych.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us