Na drzewie zawiesił pętlę, a w ręku trzymał nóż. Policjanci uratowali desperata

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

58-latek próbował targnąć się na własne życie. Mężczyzna w lesie zawiesił na drzewie pętlę, a w ręku trzymał nóż. Desperata obezwładnili policjanci. Jak się okazało, 58-latek w organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem.

- Dyżurny krasnostawskich policjantów otrzymał zgłoszenie dotyczące 58-letniego mężczyzny, który na terenie gminy Żółkiewka zamierza targnąć się na własne życie. Jak wynikało ze zgłoszenia, mężczyzna znajduje się w kompleksie leśnym. Pełniący tego dnia służbę na stanowisku dowodzenia nadkomisarz Andrzej Kafarski natychmiast skontaktował się z sołtysem, który bardzo dobrze orientował się w terenie i pomógł ustalić, gdzie znajduje się desperat. Jednocześnie we wskazane miejsce skierował policjantów. Funkcjonariusze zdążyli w ostatniej chwili, mężczyzna na gałęzi powiesił już sznurek z pętlą, a w ręku trzymał nóż grożąc, że zrobi sobie krzywdę. Policjanci błyskawicznie obezwładnili desperata i wezwali na miejsce służby medyczne - relacjonuje Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji.

Jak się okazało mieszkaniec gminy Żółkiewka w organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us