Wjechał w drzewo. W organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu

foto: Policja foto: Policja

28-latek kierując toyotą nie zapanował nad pojazdem i uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Hutki.

- Na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że siedzący za kierownicą samochodu 28-latek z gminy Adamów na prostym odcinku drogi starci panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Jechał sam. Pomocy medycznej 28-latkowi udzieliła załoga karetki pogotowia, która następnie przewiozła go do szpitala. Badanie alkomatem wykazało w organizmie kierującego toyotą blisko 1,5 promila alkomatem. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

28-latkowi zatrzymano prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Mężczyzna odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us