Reklama
Reklama

Audi wjechało w słup energetyczny. Nikt nie przyznawał się do kierowania

foto: Policja foto: Policja

Uderzeniem w słup energetyczny i zderzeniem z innym pojazdem zakończyła się przejażdżka czterech mężczyzn. Żaden z nich nie przyznawał się do kierowania autem. Za to wszyscy mieli w organizmie promile.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór w miejscowości Izbica.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca audi nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny. Następnie odbił się i doprowadził do zderzenia z osobowym fordem, którym podróżowały trzy osoby. Zarówno kierowcy forda, którym był 21-latek z Zamościa jak i pasażerom, nic się nie stało - informuje Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji. - Funkcjonariusze przy uszkodzonym audi zastali czterech mężczyzn. Żaden z nich nie przyznawał się do kierowania pojazdem. Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem, byli nietrzeźwi. Mieli od 0,6 do ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Wszyscy zostali zatrzymani - dodaje.

Policjanci ustalili, że audi kierował 25-letni mieszkaniec Krasnegostawu, który miał prawie 0,6 promila alkoholu w organizmie. Jak się okazało po sprawdzeniu w policyjnych bazach, mężczyzna nie posiada także uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Będzie również odpowiadał za spowodowanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz prowadzenie pojazdu bez wymaganych uprawnień.

1 komentarz

  • prosty sposób
    prosty sposób niedziela, 28 luty 2021 20:22 Link do komentarza

    mandat wszystkim nie przyznającym się - np: za utrudnianie kontroli

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us