Reklama
Reklama

Wypadek pod Zamościem. Osobówka zderzyła się z szynobusem

foto: Policja foto: Policja

25-letni kierujący citroenem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym wjechał pod nadjeżdżający szynobus. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało, nie ucierpieli również pasażerowie szynobusu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Siedliska Kolonia pod Zamościem.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na przejeździe kolejowym w miejscowości Siedliska Kolonia (gmina Zamość).

- Według ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów z ruchu drogowego zamojskiej komendy kierujący osobowym citroenem przejeżdżając przez niestrzeżony, oznakowany przejazd kolejowy nie zachował należytej ostrożności i wjechał pod nadjeżdżający szynobus. Za kierownicą osobówki siedział 25-letni mieszkaniec Zamościa. Na szczęście z kolizji wyszedł bez obrażeń. Nic się nie stało także pasażerowi podróżującemu z 25-latkiem, maszyniście oraz pasażerom szynobusu. Uszkodzone zostały jedynie pojazdy. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policyjne badanie alkomatem wykazało, że 25-latek był trzeźwy. Trzeźwy był także 28-letni maszynista. Przyczyną kolizji było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu szynobusowi przez kierującego osobówką. Za popełnione wykroczenie drogowe 25-latek został ukarany mandatem karnym.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us