Reklama
Reklama

Hrubieszów: Zaatakował kobietę, niedawno wyszedł z więzienia

foto: Policja foto: Policja

26-latek próbował wyrwać torebkę kobiecie idącej chodnikiem. Mieszkanka Hrubieszowa dzielnie broniła swojej własności. Napastnik pchnął kobietę na ścianę budynku i zaczął uderzać. Ostatecznie uciekł niczego nie zabierając. Dziesięć minut później został zatrzymany przez policjantów. Jak się okazało, na początku stycznia opuścił miejscowy Zakład Karny.

Do zdarzenie doszło w niedzielę po godzinie 14:00 na jednej z ulic w centrum Hrubieszowa. 

- Jak ustalili mundurowi, idąca chodnikiem kobieta została zaczepiona przez nieznanego jej mężczyznę, który szedł za nią. W pewnym momencie rzucił się na nią chcąc wyrwać jej torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Kiedy ta nie chciała oddać swojej własności, wtedy pchnął ją na ścianę budynku i zaczął uderzać. Napastnik widząc zdecydowaną postawę kobiety, która dzielnie broniła torebki, uciekł z miejsca zdarzenia niczego nie zabierając - informuje Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji. 

Dziesięć minut później policjanci zauważyli podejrzanego na jednej z ulic. Mężczyzna został zatrzymany. To 26-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej. Jak się okazało, 4 stycznia tego roku opuścił miejscowy Zakład Karny, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za inne przestępstwo.

26-latek trafił do policyjnego aresztu. Dziś będzie doprowadzony do prokuratury.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us