Ledwo stał na nogach, jechał rowerem

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Rowerzystę jadącego "wężykiem" środkiem jezdni zatrzymał wczoraj będący na wolnym policjant z Posterunku Policji w Dołhobyczowie. Uniemożliwił mu dalszą jazdę i wezwał na miejsce policjantów na służbie. Okazało się, że 29-letni rowerzysta miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie i ledwo trzymał się na nogach.

- Funkcjonariusz podejrzewał, że cyklista może znajdować się pod działaniem alkoholu, więc zatrzymał go i wezwał na miejsce policjantów w służbie. Mężczyzna dodatkowo nie posiadał maseczki ochronnej, a także używał słów nieprzyzwoitych. Kiedy zszedł z roweru ledwo trzymał się na nogach. Mundurowi zbadali jego stan trzeźwości okazało się, że ma blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie - informuje Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji.

Teraz 29-latek odpowie przed sądem za popełnione wykroczenia oraz za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości.

4 komentarzy

 • aaaaaa
  aaaaaa czwartek, 19 listopad 2020 19:10 Link do komentarza

  widocznie dzisiaj rzucał tylko palenie

 • Czas na zmiany
  Czas na zmiany czwartek, 19 listopad 2020 21:25 Link do komentarza

  A co miał samochodem jechać??Mieszkam na co dzień w Holandii i tutaj z baru wieczorem większość wraca rowerkiem na bani i nikt z tego wielkiego halo nie robi.Rozumiem że autem stwarza zagrożenie ale rowerem?Kiedy ta policja w Polsce przestanie czepiać sie ludzi za byle pierdoły?Policjant to nie jest nadludzka władza i ma pilnować porządku a nie zatrzymywać obywatela kiedy mu sie żywnie podoba po to żeby nabijać sobie statystyki

 • makiki z Burkina Faso
  makiki z Burkina Faso piątek, 20 listopad 2020 09:22 Link do komentarza

  Te, holender, ta twoja Holandia to gdzieś pod lasem zwierzynieckim chyba jest, więc tam rowerzystów może być mało, a policji nie pouczaj, jak jechał pijany i stwarzał niebezpieczeństwo nie tylko dla siebie bo mógł spaść z roweru i walnąć łbem o ziemię i się zabić, albo kogoś mógł potrącić. I w tym przypadku policja ratowała go przed walnięciem w kalendarz, a mandat mu się należy jak psu kość.

 • Czas na zmiany
  Czas na zmiany piątek, 20 listopad 2020 10:42 Link do komentarza

  Do makiki z Burkina Faso

  Z głupkami nie dyskutuje :) i z umysłowymi niewolnikami też :) baj :)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us