Reklama

Wpadli podczas kontroli drogowej

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

20-latek i jego znajomy odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Z narkotykami wpadli podczas kontroli drogowej. Policjanci odnaleźli je zarówno przy mężczyznach, jak i w oplu, którym się poruszali.

- Policjanci ze Szczebrzeszyna podczas nocnego patrolu z wtorku na środę zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym oplem. Nerwowe zachowanie 20-letniego kierowcy oraz pasażera wzbudziło podejrzenia mundurowych. Postanowili więc sprawdzić, czy nie posiadają substancji zabronionych. Nie pomylili się, zarówno u kierowcy, jak i 23-letniego pasażera odnaleźli susz roślinny, białą krystaliczną substancję, tabletki oraz pomarańczowy proszek. Środki odurzające ukryte były także w samochodzie 20-latka. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Mundurowi zabezpieczyli odnalezione substancje. W komendzie przeprowadzono badanie narkotesterem. Okazało się, że susz roślinny to marihuana. Z zabezpieczonej przez policjantów marihuany można byłoby wykonać ponad 70 porcji tego narkotyku. Wszystkie substancje zostaną poddane szczegółowym badaniom, które określą dokładny ich skład.

Obaj mężczyźni, mieszkańcy gminy Sułów, zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Przestępstwo tego typu zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us