Reklama

Krasnobród: Kierowca peugeota zderzył się z busem. Twierdził, że oślepiło go słońce

foto: Policja foto: Policja

Kierowca osobowego peugeota, skręcając w lewo, zderzył się z jadącym z przeciwka busem. Mężczyzna tłumaczył, że oślepiło go słońce. Pomocy medycznej potrzebowali pasażer osobówki i kierowca busa.

Do zdarzenia doszło w Krasnobrodzie na ulicy Sanatoryjnej.

- Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący osobowym samochodem marki Peugeot jechał od Zamościa w kierunku Krasnobrodu. Skręcając w lewo zderzył się z jadącym z przeciwka fiatem typu bus. Jak powiedział 46-letni mieszkaniec gminy Łabunie, który kierował osobówką w czasie skręcania został oślepiony przez słońce i nie zauważył jadącego busa. Po zderzeniu samochodów dwie osoby zostały przewiezione do szpitala – 33-letni pasażer samochodu osobowego oraz 32-letni kierowca fiata. Na szczęście badania w placówce służby zdrowia wykazały, że poza niegroźnymi potłuczeniami nie odnieśli obrażeń. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym kierujący samochodem marki Peugeot otrzymał mandat karny - dodaje.

Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us