Reklama

Przyszedł na komendę i manifestował przynależność do miejscowego klubu piłkarskiego. Okazało się, że jest poszukiwany

Przyszedł na komendę i manifestował przynależność do miejscowego klubu piłkarskiego. Okazało się, że jest poszukiwany

Do hrubieszowskiej komendy przyszedł pijany mężczyzna, przed okienkiem oficera dyżurnego manifestował przynależność do miejscowego klubu piłkarskiego. Kiedy policjant zwrócił mu uwagę, aby założył maseczkę, ten zdenerwowany wybiegł z komendy. Chwilę później został zatrzymany. Jak się okazało, 41-latek był poszukiwany.

- Był późny wieczór kiedy 41-letni hrubieszowianin przyszedł do Komendy Policji w Hrubieszowie. Mężczyzna, znajdował się pod wyraźnym działaniem alkoholu, nachylił się do okienka dyżurnego i zaczął manifestować przynależność do miejscowego klubu piłkarskiego. Kiedy dyżurny zwrócił mu uwagę, aby założył maseczkę, ten zdenerwowany wybiegł z impetem z budynku - relacjonuje Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej komendy. - Mężczyzna nie przedstawił się policjantom, ale oni znali go z wcześniejszych naruszeń przepisów prawa. Pamiętali, że wcześniej niejednokrotnie był już zatrzymywany. Dyżurni wspólnie z patrolem policji wybiegli z komendy i zatrzymali 41-latka na chodniku. Mężczyzna był bardzo agresywny w stosunku do funkcjonariuszy i stawiał opór przy zatrzymaniu.

Okazało się, że 41-latek jest poszukiwany zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego w Hrubieszowie do odbycia kary pozbawiania wolności w wymiarze 1 roku i 4 miesięcy. Był karany za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Trafił do policyjnego aresztu, skąd następnie trafi do Zakładu Karnego.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us