Reklama

Dachowanie z promilami

foto: Policja foto: Policja

Kierująca volkswagenem 41-latka straciła panowanie nad kierownicą i dachowała na pobliskim polu. Pojazdem podróżowały dwie kobiety, obie miały po 2 promile w organizmie. Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Chorupnik w powiecie krasnostawskim.

- Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, samochodem osobowym marki Volkswagen golf prawdopodobnie kierowała 41 – latka z gminy Żółkiewka, która nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i dachowała na pobliskim polu. Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Wraz z nią pojazdem podróżowała 51 – letnia mieszkanka gminy Żółkiewka. Kobieta także była nietrzeźwa, miała niespełna 2 promile alkoholu w organizmie - informuje Jolanta Babicz z krasnostawskiej jednostki policji.

Kobietom na szczęście nic się nie stało. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduję karę pozbawienia wolności do lat 2.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us