Reklama

Tragiczny wypadek w lesie. Zginął mężczyzna przygnieciony przez ciągnik

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Kolejny tragiczny wypadek podczas prac w lesie. 64-letni mężczyzna przygnieciony przez ciągnik rolniczy zginął na miejscu.

Wypadek wydarzył się w powiecie biłgorajskim, w lasach pomiędzy miejscowościami Zastawie - Hosznia Abramowska - Hosznia Ordynacka - Wólka Abramowska.

Z ustaleń policji wynika, że dwaj mieszkańcy powiatu łęczyńskiego w wieku 18 i 64 lat pojechali ciągnikiem rolniczym do lasu gdzie chcieli wyciąć kilka drzew. Starszy mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Sytuacja była bardzo trudna ponieważ 18 latek, informując służby ratunkowe nie wiedział gdzie się znajduje, bo nie znał okolicy. Policjanci byli w ciągłym kontakcie z mężczyzną.

Mundurowi wytypowali miejsce pobytu mężczyzn. Wszystko wskazywało na to, że znajdują się oni w lesie pomiędzy miejscowościami Zastawie - Hosznia Abramowska - Hosznia Ordynacka - Wólka Abramowska. Policjantom udało się ustalić drogę przejazdu mężczyzn. Po dojechaniu do lasu policjanci co chwilę dawali sygnał dźwiękowy radiowozu, który 18 latek w końcu usłyszał. Na miejscu znajdowali się również strażacy PSP i OSP, załoga karetki pogotowia oraz mieszkańcy.

Decyzją prokuratora ciało 64 latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Policjanci, pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe, które pozwolą na ustalenie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us