Reklama

Bus przewrócił się na drodze. W pojazd uderzyła ciężarówka

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

19-letni kierowca busa stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. W leżące auto uderzył ciągnik siodłowy z naczepą. Na szczęście skończyło się na strachu i niegroźnych potłuczeniach.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 8:00, w miejscowości Dąbie w gm. Żółkiewka.

Jak informuje policja, jadący dostawczym Mercedesem 19-letni mieszkaniec powiatu lubartowskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do wywrócenia pojazdu. Zanim zdążył wydostać się z kabiny w leżące auto uderzył jadący ciągnik siodłowy z naczepą, którym kierował 46-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego.

Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Na szczęście skończyło się na strachu i niegroźnych potłuczeniach. Obydwaj kierujący byli trzeźwi.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym 19-latek został ukarany mandatem karnym. Mundurowi zatrzymali również dowód rejestracyjny busa.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us