Reklama

Uprawiał konopie w sypialni

foto: Policja foto: Policja

Kryminalni zatrzymali 23–latka z gm. Tomaszów Lubelski. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli susz roślinny oraz 7 krzaków marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Kryminalni z Tomaszowa Lubelskiego zajmujący się przestępczością narkotykową podejrzewali, że 23–letni mieszkaniec tomaszowskiej gminy może posiadać środki odurzające. Przeszukali zajmowane przez mężczyznę mieszkanie. W sypialni znaleźli doniczkę z krzakiem marihuany a na balkonie 6 krzaków konopi we wczesnej fazie wzrostu, które rosły w skrzyneczce. Ponadto zabezpieczyli susz roślinny i biały proszek. Badania narkotesterem wykazały, że jest to marihuana oraz amfetamina.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania i uprawiania narkotyków. Za takie przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us