Reklama

Łakomy złodziej

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

31-latek włamał się do jednej z prywatnych posesji i rozgościł się jak u siebie. Kiedy nakrył go właściciel domu, ten właśnie konsumował w kuchni parówki i placki z maślanką.

Do włamania doszło na terenie gminy Uchanie w powiecie hrubieszowskim.

Jak ustalili policjanci, włamywacz pod nieobecność mieszkańców zakradł się na teren jednej z posesji. Do środka domu dostał się wybijając szybę w oknie. Kiedy już znalazł się w środku, postanowił „rozgościć się na dobre”. Ponieważ był głodny, poszukał czegoś do jedzenia. Kiedy siedząc w kuchni częstował się parówkami i smażonymi plackami popijając maślanką, nagle w progu drzwi pojawił się gospodarz.

31-letni mieszkaniec gminy Uchanie prosto z kuchni trafił do celi policyjnego aresztu. Teraz łasuch odpowie przed sądem za kradzież z włamaniem, za co grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us