Opijał zakup nowego samochodu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Czujnością wykazała się para motocyklistów, która poinformowała policjantów o pijanym kierowcy Volkswagena. Okazało się, że siedzący za kierownicą 69-letni mężczyzna miał w organizmie blisko 1,5 promile alkoholu. Prawo jazdy stracił w 2002 roku. Tłumaczył, że właśnie opijał zakup samochodu.

Do zdarzenia doszło wczoraj.

Do stojących w Krynicy policjantów podjechała motocyklistka, która poinformowała ich, że przed chwilą na stacji paliw do samochodu wsiadł mężczyzna, który najprawdopodobniej jest pijany. Za pojazdem skierował się znajomy kobiety. Jadący w stronę Krasnobrodu w miejscowości Niemirówek Kolonia policjanci zauważyli stojący na poboczu motocykl, którego kierujący zatrzymał patrol i wskazał posesję, na która wjechał vw passat. Na podwórku mundurowi zastali dwie osoby, które wskazały kierującego passatem. Kierującym okazał się 69- letni mieszkaniec gminy Tarnawatka. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma on blisko 1,5 promile alkoholu w organizmie. Tłumaczył on policjantom, że właśnie opijał zakup samochodu.

Po sprawdzeniu kierującego okazało się, że w 2002 roku stracił on prawo jazdy i nigdy go ponownie nie wyrobił. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us