Ukradł artykuły chemiczne. Przewrócił ekspedientkę i uciekł ze sklepu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi 28 letniemu mieszkańcowi pow. biłgorajskiego, który wczoraj w jednym z marketów na terenie miasta ukradł artykuły chemiczne i przewrócił ekspedientkę, która chciała go zatrzymać. Mężczyzna już po około 30 minutach od zdarzenia był w rękach policjantów.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17:00 w jednym z marketów przy ul. Kościuszki w Biłgoraju.

Jak wstępnie ustalili policjanci, młody mężczyzna po wejściu do sklepu zabrał kilka artykułów chemicznych a następnie nie płacąc chciał wyjść ze sklepu. Próbowała go powstrzymać jedna z ekspedientek, którą mężczyzna popchnął przewracając kobietę na ziemię po czym uciekł ze sklepu. Policjanci zatrzymali go po około 30 minutach. To 28 letni mieszkaniec pow. biłgorajskiego.

Mężczyzna jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad promil alkoholu. 28 latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie gdzie po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us