Reklama
Reklama

Łabunie: Kierowca skutera zahamował zbyt gwałtownie, wywrócił się

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Kierowca skutera trafił do szpitala, po tym jak na skrzyżowaniu zbyt gwałtownie zahamował i przewrócił pojazd. Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 19:00 w Łabuniach.

- Policjanci z Łabuń patrolując ulice miejscowości na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej z ul. Lipską zauważyli leżącego na jezdni mężczyznę, a obok niego przewrócony motorower marki Romet. Podczas rozmowy z mężczyzną, 33-letnim mieszkańcem gminy Łabunie, dowiedzieli się, że kierował skuterem i kiedy zbliżał się do skrzyżowania na mokrej nawierzchni zbyt gwałtownie zahamował, co spowodowało, że jednoślad przewrócił się na jezdnię. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła 33-latka do szpitala. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Policjanci apelują o rozwagę oraz przemyślane decyzje na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us