Reklama
Reklama

Dachowanie Volvo

foto: Policja foto: Policja

Samochód marki Volvo dachował w miejscowości Gruszka Zaporska. Do szpitala została przewieziona pasażerka auta. Jak informuje policja, prawdopodobnie przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 15:00 w miejscowości Gruszka Zaporska (gm. Radecznica).

- Jak wstępnie ustalili policjanci, 78-letni mieszkaniec tej gminy kierując volvo na łuku drogi wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w znajdującą się na poboczu drogi barierkę ochronną. Samochód dachował wypadając z jezdni na pobliskie pola. Na miejscu załoga straży pożarnej ze Szczebrzeszyna udzieliła 76-letniej pasażerce volvo pomocy przedmedycznej, następnie kobieta została przewieziona do szpitala. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Prawdopodobnie powodem utraty panowania nad autem była prędkość niedostosowana do panujących wówczas na drodze warunków. Szczegóły wypadku wyjaśniają policjanci.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us