Reklama
Reklama

Ustalił sprawcę po butach

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Dzielnicowy ustalił sprawcę zniszczenia mienia po śladach obuwia, które odbiły się na masce auta. 16-latek kopał w samochód, bo chciał "się wyładować".

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Trzeszczanach (powiat hrubieszowski) udał się do jednej z pobliskich miejscowości gdzie zgłoszono zniszczenie pojazdu. Jak ustalił na miejscu, właściciel Audi zaparkował swoje auto pod blokiem, a rano zauważył, że pojazd jest uszkodzony. Nie wiedział kto i dlaczego mógł to zrobić. Oszacował wartość strat na kwotę około tysiąca złotych.

Na masce samochodu policjanci zabezpieczyli widoczne wyraźnie ślady obuwia. Dzielnicowy zauważył, że przed wejściem do sąsiedniego mieszkania stoją buty, które mają identyczne odwzorowanie spodu, jak te ujawnione na masce zniszczonego auta. Okazało się, że należą one do 16-latka. Młodzieniec przyznał się, że uszkodził auto. 

Młodzieniec powiedział, że chciał w ten sposób wyładować swoją energię. Teraz nastolatek odpowie za zniszczenie mienia przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

1 komentarz

  • Kasia
    Kasia środa, 06 maj 2020 07:41 Link do komentarza

    Jak nam i jeszcze innym właścicielom samochodów, zniszczono maskę na osiedlu w Zamościu, to nawet odciski butów nie pomogły. Śledztwo zostało umorzone...

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us