Reklama

19-latek przyjechał autem do sklepu. Miał 3 zakazy, w tym jeden dożywotni

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Z 3 zakazami prowadzenia pojazdów, w tym jednym wydanym dożywotnio, przyjechał do sklepu autem. 19-latka zatrzymali policjanci z posterunku w Żółkiewce. Okazało się, że młodzieniec jest także podejrzany o oszustwo.

Policjanci z posterunku w Żółkiewce przed kilkoma dniami w trakcie patrolu zatrzymali 19 – latka z gminy Godziszów. Chłopak samochodem osobowym przyjechał do sklepu spożywczego w miejscowości Wierzchowina. Natychmiast został rozpoznany przez funkcjonariuszy. Nie dość, że był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu, to na swoim koncie posiadał trzy aktywne zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydanych przez sąd, w tym jeden dożywotni.

Jak informuje policja, mężczyzna nie zastosował się także do aktualnych przepisów związanych ze stanem epidemii, ponieważ podróżując pojazdem razem z innymi osobami, nie miał założonej maseczki ochronnej, nie korzystał także z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy.

Chłopak został zatrzymany. Jak się okazało, jest również podejrzewany o oszustwo, do którego doszło pod koniec ubiegłego roku w gminie Łopiennik Górny. Za pośrednictwem portalu internetowego zamieścił ogłoszenie o sprzedaży pojazdu i po otrzymaniu należności, nie wywiązał się z umowy.

Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

1 komentarz

  • Kwakwa
    Kwakwa czwartek, 23 kwiecień 2020 08:52 Link do komentarza

    Kakazy - czy ten wyraz pochodzi od słowa "kakać" używanego np. w zdaniu-mamusiu, mi się chce kaku i wtedy mamusia podstawiała maleństwu nocniczek.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us