Reklama
Reklama

Hrubieszów: Wjechał ciągnikiem w ścianę sklepu, był nietrzeźwy

foto: Policja foto: Policja

36-letni kierowca ciągnika rolniczego wjechał w ścianę jednego z marketów w Hrubieszowie. Jak się okazało był nietrzeźwy, dodatkowo ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Do zdarzenia doszło wczoraj na terenie Hrubieszowa. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że ciągnik rolniczy wjechał w budynek jednego z miejscowych marketów.

Na miejsce przybyła załoga pogotowia ratunkowego, która udzieliła kierującemu niezbędnej pomocy medycznej oraz patrol policji. Jak ustalili policjanci, pojazd wjechał w ścianę budynku marketu spożywczego. Po sprawdzeniu przez policjantów stanu trzeźwości 36-latka z powiatu lubaczowskiego, okazało się, że mężczyzna ma 0,6 promila alkoholu w organizmie. Kiedy funkcjonariusze sprawdzili mężczyznę wyszło dodatkowo, że nie posiada on uprawień do kierowania pojazdami oraz ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2021 roku.

36-latek odpowie za to przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us