Reklama

Tymczasowy areszt dla sprawców rozboju

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Krasnostawscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie rozboju na 62–latku. Sprawcy dostali się do mieszkania pokrzywdzonego, obezwładnili go i zabrali pieniądze.

Do zdarzenia doszło w październiku ubiegłego roku w miejscowości Siennica Nadolna. Jak ustalili funkcjonariusze, dwóch mężczyzn wdarło się do mieszkania 62-latka. Jeden z nich doprowadził pokrzywdzonego do stanu bezbronności, a drugi w tym czasie zabrał mu pieniądze. Potem obaj oddalili się z miejsca zdarzenia.

Policjanci zatrzymali sprawców tego przestępstwa. Okazali się nimi 22-latek i 44-latek z gminy Krasnystaw. Sąd Rejonowy w Krasnymstawie zastosował wobec sprawców środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełniony czyn mężczyznom grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us