Reklama

Z rozbitego samochodu policjanci wydostali dwie osoby

foto: Policja foto: Policja

Auto dachowało w Biłgoraju. Policjanci wydostali z dymiącego samochodu dwie osoby. Kierujący i pasażerka Skody zostali przewiezieni do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13:00 w Biłgoraju. Policjanci pełniący służbę na ulicach miasta zauważyli leżący w rowie samochód. Z auta wydobywał się gęsty dym. W środku były dwie osoby - mężczyzna i kobieta.

Sierż. szt. Grzegorz Potocki i st. sierż. Paweł Czyżo otworzyli częściowo zablokowane drzwi i wydostali z auta dwie osoby, którym udzielili pomocy przedmedycznej. Zarówno kierujący 18 latek z Biłgoraja jak i 18 letnia pasażerka - obywatelka Ukrainy zostali zabrani karetką do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący Skodą na łuku jezdni nie dostosował prędkości do warunków jazdy w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do dachowania.

Teraz policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczynę zdarzenia. Apelują o ostrożność za kierownicą oraz przestrzeganie przepisów drogowych.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us