Reklama

Ukradli z betlejemskiej szopki figurkę pełną datków

foto: Policja foto: Policja

Za kradzież figurki aniołka z datkami z betlejemskiej szopki w Biłgoraju odpowie 36-letni mężczyzna i jego znajoma. Para zabrała figurkę, w której znajdowały się datki wiernych. Dzięki postawie dwóch mieszkanek miasta, sprawcy zostali szybko zatrzymani w galerii handlowej.

Dwie mieszkanki Biłgoraja poinformowały wczoraj policjantów o tym, że widziały, jak doszło do kradzieży figurki z szopki betlejemskiej znajdującej się przy jednym z biłgorajskich kościołów. Jak się okazało, była to figurka aniołka, do którego mieszkańcy wrzucali datki. Rezolutne kobiety postanowiły iść za sprawcami kradzieży. Podejrzana para początkowo schowała się w nieoświetlonym zaułku, a potem skierowała się do jednej z miejskich galerii handlowych.

Tam czekali już na nich policjanci, którzy zatrzymali zaskoczonych sprawców. Kobieta i mężczyzna, bez stałego miejsca zamieszkania, zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Mundurowi ujawnili przy nich pochodzące z kradzieży pieniądze.

Policjanci jeszcze tego samego dnia odnaleźli pustą figurkę aniołka porzuconą w jednym z kontenerów. Obecnie policjanci ustalają dokładną wartość strat i szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us