Reklama
Reklama

Kto widział Alfreda Kanarka? Policja apeluje o pomoc

foto: Policja foto: Policja

Zamojscy policjanci poszukują Alfreda Kanarka z gminy Nielisz. 66-latek ostatni raz widziany był 28 grudnia. Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 84 677 14 17 lub 84 677 14 62.

Mężczyzna ostatni raz widziany był 28 grudnia w godzinach wieczornych. Następnego dnia rodzina 66-latka zgłosiła jego zaginięcie. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

RYSOPIS: Wzrost ok. 176 cm, sylwetka szczupła, waga ciała ok. 70 kg., oczy jasne, włosy siwe, krótkie, twarz szczupła pociągła, brak uzębienia, znaki szczególne – bardzo jasne siwe włosy oraz masywne okulary z grubymi szkłami.

Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o powiadomienie Komendy Miejskiej Policji w Zamościu lub Posterunku Policji w Nieliszu osobiście lub pod numerem telefonu 84 677 14 17 lub 84 677 14 62. Informację można również przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, również anonimowo.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us