Małochwiej Mały: Szynobus uderzył w osobówkę

foto: Policja foto: Policja

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu samochodu osobowego z szynobusem. Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w m. Małochwiej Mały, w powiecie krasnostawskim. Zarówno motorniczy jak i kierowca osobówki byli trzeźwi.

Do tego groźnego zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Małochwiej Mały, gm. Krasnystaw w środę po godzinie 17:00.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym m-ki Mazda, 23-letni mieszkaniec gminy Izbica, jadąc w kierunku drogi krajowej nr 17 nie zachował szczególnej ostrożności i wjechał wprost pod nadjeżdżający z lewej strony szynobus relacji Zamość – Lublin. W wyniku zdarzenia kierowca mazdy oraz 18-letnia pasażerka trafili do szpitala. Jak wykazało badanie na zawartość alkoholu w organizmie, zarówno motorniczy jak i kierujący samochodem osobowym, byli trzeźwi.

Mundurowi wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o zachowanie ostrożności za kierownicą, zwłaszcza na niestrzeżonych przejazdach kolejowych.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us