Reklama
Reklama

Adamów: Zderzenie dwóch osobówek. Dwie osoby trafiły do szpitala

foto: Policja foto: Policja

Prawdopodobnie przyczyną wypadku była nadmierna prędkość i niedostosowana do panujących na drodze warunków. Honda na łuku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z osobową Skodą. Dwie kobiety trafiły do szpitala.

Do zderzenia dwóch pojazdów osobowych doszło wczoraj rano, około godziny 5.30 w Adamowie.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca Hondą, 49-letnia mieszkanka gminy Adamów, jadąc w kierunku Zamościa na łuku drogi nagle straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w jadącą z naprzeciwka osobową Skodę. W wyniku zderzenia honda przesunęła się i uderzyła w znajdujące się przy drodze barierki ochronne. Prawdopodobnie przyczyną utraty panowania nad pojazdem przez kierującą hondą była nadmierna prędkość niedostosowana do panujących wówczas na drodze warunków. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Z obrażeniami ciała do szpitala zostały przewiezione kierująca Hondą oraz podróżująca z nią 48-letnia mieszkanka gminy Krasnobród.

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierująca Honda była trzeźwa podobnie jak 47-letni mieszkaniec gm. Skierbieszów siedzący za kierownicą skody. Z uwagi na powstałe w samochodach uszkodzenia policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us