Reklama
Reklama

Nieletni sprawcy rozboju

foto: Policja foto: Policja

Policjanci zatrzymali trzech nastolatków w wieku od 15 do 17-lat do sprawy rozboju, do którego doszło w miniony weekend w Krasnymstawie. Na jednej z ulic nastolatkowie pobili mężczyznę i ukradli mu portfel.

Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę wieczorem na jednej z ulic Krasnegostawu. Jak informuje policja, trzech nastolatków w wieku 15, 16 i 17-lat zaczepiło 33-latka. Młodzieńcy kopali go i bili, a następnie skradli mu portfel. Krasnostawscy policjanci w niespełna godzinę od zgłoszenia zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o dokonanie rozboju. W wyniku dalszych ustaleń funkcjonariusze zatrzymali także trzeciego napastnika.

Za popełnione czyny nieletni odpowiedzą teraz przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich, zaś 17-latek będzie odpowiadał jako osoba dorosła.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us